Důležité – přihlašování na akce + omlouvání z družinovek

Dobrý den, milí rodiče,
obracím se na Vás s pár prosbami týkající se omlouvání účasti vašich dcer na oddílových akcí / přihlašování na akce. Předpokládám, že pro některé z vás se bude jednat o připomínání něčeho co přirozeně děláte, nicméně i tak prosím, věnujte tomuto příspěvku pozornost.

 – DRUŽINOVKY – 
Prosíme Vás abyste omlouvali holky, pokud se nemohou zúčastnit družinové schůzky či družinové výpravy – omluvy prosím směřujte rovnou k jejich rádkyním.

Pokud se obracíte na někoho z vedení, k holkám se často daná informace nedostane, není to v našich silách být neustále „na přijmu“ a informace si okamžitě předávat.  Vícekrát se bohužel stalo, že „nedostatečné omlouvání“ zkomplikovalo našim rádkyním práci. Např. na jednu z posledních světluškovských družinovek nedorazilo žádné dítě a rádkyně tam čekaly a měly připravený program „zbytečně“; a na poslední skautskou družinovou výpravu dorazily pouze 2 skautky (z celkového počtu přes 20 skautek), přičemž počet omluvených nebyl moc velký – v takových případech naše práce není moc příjemná. 

Veškeré kontakty na rádce družin naleznete zde – http://www.vyriony.org/kontakty/#k3.
      • Pondělní družinovky (světlušky) – omluvy směřujte buď na Grace (775 505 034), Artemis (775 105 472) nebo na Trillien (773 052 857).
      • Úterní družinovky (světlušky)- omluvy směřujte buď na Aryu (731 811 785), Occami (720 417 647) nebo na Pixie (776 252 090).
      • Středeční družinovky (skautky) – omluvy směřujte na Salviu (605 048 535), Tiki (775 105 476), Salome (606 496 596), Medeu (604 543 443) nebo na Kyru (606 439 269).

– VÝPRAVY (/AKCE) – 
Nově zavádíme přihlašování na oddílové akce formou Google formuláře. Do teď jsme u většiny akcí po Vás požadovaly případné omluvy z akcí (oznámení neúčasti), tento systém nám již nějakou dobu nefunguje, tak přistupujeme na změnu.

Od teď bude nutné holky na akci přihlašovat. Vždy u informacích o akci (které bývají z pravidla 14 dní dopředu na našem webu) bude přiložený Google formulář, který bude nutný vyplnit a tím přihlásit Vaši dceru na akci. Deadline přihlašování bude týden před termínem akce.

Důvodem je usnadnění organizace – pokud známe počet lidí lépe se organizuje doprava, ubytování, jídlo i program. Pokud se na akci zapomenete přihlásit, obraťte se prosím přímo na organizátora akce a s ním situaci řešte. Věříme, že se individuálně dohodneme (nemáme v plánu někoho na akci „nevzít“), nicméně Vás žádáme o svědomité přihlašování. Předem Vám děkujeme.

V plánu akcí již je také k nalezení plán akcí na druhé pololetí.

Předem Vám děkujeme za spolupráci.
Za vedení a rádce,
Theia