Letní tábory – papíry a informace

Milé Vyriony, milí rodiče,

omlouváme se, že informace a papíry k letním táborům nejsou stále kompletní. Objevily se jisté technické  problémy, které se snažíme co nejdříve vyřešit, ale časového prostoru vzhledem ke končícímu školnímu roku není mnoho. Omlouváme se tedy, za případné komplikace či nepříjemnosti.

Nejdůležitější informace (termín, jméno zdravotníka, cena tábora, kontaktní osoba pro tábor…) jsou napsané v přihlášce, která je Vám k dispozici od začátku tohoto měsíce. Zbylé informace se Vám pokusíme dát co nejdříve.

Nástupní listy budou k dispozici ke stažení na webu v následnicích pár dnech, nicméně ty je třeba vyplnit maximálně den před odjezdem.

Jelikož máme přihlášky v online formě, je potřeba si u praktického lékaře vyžádat speciální papír (/zprávu) pro potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte. Toto potvrzení je nutné odevzdat na srazu, společně s nástupním listem. Potvrzení platí 2 roky.

Upozorňujeme také, že došlo ke změně cen tábora. Světluškovský tábor stojí 3200 Kč a skautský 3500 Kč.
Veškerou platbu provádějte prosím bezhotovostním převodem (nebo je také možnost využít faktury pro Vašeho zaměstnavatele, v tom případě prosíme o individuální domluvu s naší hospodářkou Chani, Kristýnou Daňkovou). Naše bankovní spojení: číslo účtu: 291900761/0300; do textu adresátovi vyplňte: jméno dítěte /přezdívku.

Ohledně dotazů ke světluškovskému táboru se prosím obracejte na Theiu. Ohledně skautského tábora kontaktujte prosím rovnou Garnett, Iris nebo Ginger.

Děkujeme za pochopení,

s přáním hezkého dne,
za vedení – Theia