PŘEVRAT V ODDÍLOVÉM ŠATNÍKU

Milí rodiče,
Letos jsme se rozhodly, že chceme být vidět i na povrchu. Co to znamená? Naše oddílové tričko má jednu nevýhodu – není vidět, když si přes něj něco oblékneme. Nová oddílová mikina, která naše tričko zakryje, se bude hodit při chladném počasí, nebo při vysedávání pod noční oblohou. A že si takové sedánky užíváme často. V tomto novém outfitu budeme vypadat, jako jedna velká rodina i při chladném počasí.


Tento oddílový obleček není pro nikoho povinný. Záleží jen na Vašem uvážení, zda se rozhodnete obohatit šatník své dcery, novým kusem oblečení již na tento tábor.
Jak přesně bude mikina vypadat se pokusíme uveřejnit co nejdříve. Již teď víme, že na mikině bude odkaz  na naše webové stránky a obrázek, který se vztahuje k našemu oddílu.

Na tomto odkaze se můžete podívat, jak mikiny budou vypadat:
Pro skautky (od 6. třídy)
Pro světlušky (1. – 5. třída)

Skautky si budou moci vyzkoušet vzorové mikiny a podle nich se rozhodnout o velikosti a barvě (u světlušek tuto možnost, bohužel, nemůžeme zprostředkovat). Barva mikiny bude limitovaná pouze dostupností barev u výrobce. Na rozdíl od oddílového trička nebudeme mít všichni stejnou barvu.

Co se týče financí. Přesnou cenu zatím také nevíme – bude záležet na velikosti obrázku. Víme, že se cena bude pohybovat kolem 450 Kč/kus. Pokusíme se ji zveřejnit co nejrychleji. Víme, že pro některé je to velký obnos peněz, ale jistě budeme časem zase mikiny doobjednávat :o)

Rozhodnout se můžete do 25.5. 2015, dál už mikiny objednáme a snad budou hotové před táborem. Své objednávky piště sem do tabulky.

Více informací se můžete dozvědět u Miridy nebo u Rybky :o) Oběma, prosím, pište maily. Pohybujeme se mimo území České republiky.

Děkujeme za pochopení.