PRŮKAZ TOTOŽNOSTI DÍTĚTE

Milí rodiče, věnujte prosím pozornost následujícímu textu.

Abychom na výpravách mohly využívat výhodnějších cen za jízdné, potřebujeme u holek prokázat jejich věk. Jedná se pouze o holky do 15 let. U starších už tato potřeba nevzniká, neboť jsou brány automaticky za dospělé. Rozhodly jsme se tuto situaci vám rodičům, i nám vedení, zjednodušit pořízením speciálních kartiček, které vydává YMCA T.S. Jediné, co po vás potřebujeme, je dodání fotografie (klasické průkazové) vaší dcery (vašich dcer), zbytek už si obstaráme samy.

Týká se to všech holek ve věku do 15 let včetně malých světlušek, u kterých to teď potřeba není, ale časem bude, tak ať to pak nemusíme shánět… Fotky noste na družinovky rádcům nebo na výpravy vedení.

Jak to udělat před následující Velikonoční výpravou? Na tuto výpravu požadujeme potvrzení o věku dítěte u všech skautek a rádců do 15 let. Světlušky na tuto výpravu nic nepotřebují. Pokud rodiče skautek zvládnou přinést na sraz fotku, kartičky tam budeme mít a rovnou to vyřídíme. Když fotku do té doby neseženete, nevadí, půjčíte nám s sebou jiné potvrzení, my vám ho po výpravě vrátíme a fotku dodáte později.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.