Šestá online družinovka pro skautky

Zdravíme všechny skautky! 🙂

V programu na tento týden jsme si pro vás připravily dvě aktivity, z nichž si můžete vybrat tu, která je vám milejší (nikdo vám ale nebrání udělat obě :)). Obě aktivity jsou laděny do vánoční nálady, takže si u jejich plnění můžete pro dosáhnutí plné sváteční atmosféry zapálit svíčku nebo pustit koledy. Vánoční atmosféru podpoří také to, když si návody vytisknete, aktivity splníte offline a do programů zapojíte i vaše blízké (mladší sourozence či rodiče).

Popis není dostupný.

První aktivita je pro ty, které se rády pohybují v kuchyni :). Jedná se o pečení máslových sušenek, které jsou jen krokem k pečení cukroví, které vás jistě brzo čeká. Přikládám vám jednoduchý recept, podle kterého to určitě všechny zvládnete. Pro vizualizaci jsem vytvořila i videorecept, který vám může pomoci. Bohužel je poněkud rychlý, takže doporučuju po jednotlivých krocích si video stopnout, ale nechám to na vás.

Recept: Máslové sušenky

Video: Videorecept

 

Popis není dostupný.

Druhá aktivita je spíše pro ty zručnější, které si tykají s jehlou a nití. Společně si podle návodu vyrobíme sněhuláka, kterým si můžete ozdobit svůj pokoj nebo ho třeba darovat někomu blízkému.

Návod: Tvorba sněhuláka

Děkujeme všem, které se družinovky zúčastní. Budeme rády, když nám pošlete fotku svého výtvoru na mail rooney.skaut@gmail.com, abychom měly nějakou zpětnou vazbu.

Užijte si program a přejeme vám hezky strávený adventní čas,

sesterské duo Acai a Rooney