Vzkaz pro skautky a pro jejich rodiče

Milá děvčata, milí rodiče,

čas neúprosně letí a příští týden už se shledáme na táboře. Mám na vás ještě dvě prosby. Jedna směřuje přímo k vám, skautky, druhá k vašim rodičům.

Holky, prosím, přivezte si na skautský tábor nějakou malou krabičku nebo skleničku o objemu cca 10–20 ml (opravdu takto malou), bude se vám hodit na program. Pokud do tábora nic takového neseženete, nic se neděje, ale bude pro vás lepší ji mít. 🙂

Rodiče, mám na vás prosbu, stejně jako loni; jako každý rok uvítáme příspěvky do táborové kuchyně ve formě domácích marmelád, kompotů nebo zeleniny či ovoce ze zahrádky. Budeme rády za jakýkoliv příspěvek, není to ale povinnost.  Tyto příspěvky doneste, prosím, na klubovnu spolu s věcmi sbalenými na tábor a o množství a druhu informujte mě, Rooney, pomocí SMS (731 454 360) nebo emailu (rooney.skaut@gmail.com), abych mohla jídlo zakomponovat do jídelníčku.

Pokud budete chtít poslat dceři na tábor balík, napište SMS (ne email) taktéž mně (do 10. 7.) nebo Bryn (od 9. 7.), tel. číslo na Bryn: 776 673 510). Chtěla bych vás jménem celého vedení poprosit, abyste posílali věci spíše pro celý tábor, tedy různé buchty, ovoce nebo zeleninu. Tyto druhy jídla jsou také lepší než kupované bonbony, je to zdravější a mnohdy i chutnější varianta svačiny.

Na všechny skautky se těším na táboře!

Rooney